nargross.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.nargross.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklaşık olarak haftada bir nargross.com'la ilgili tanıtım ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz bilgi@nargross.com adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz.

nargross.com, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, nargross.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir.

 

nargross.com, çalışanları kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde göremez. Banka ile direk bağlantılı çalışıldığı için bilgileriniz hiçbir şekilde görülemez. Kapıda Ödeme ve Havale/Eft Seçeneklerimizle sizi dolandırılmaya karşı güvence içine alırız. Alışveriş esnasında nargross.com çalışanları dahil hiç kimse bilgilerinizi göremez.

 Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları Global Sign tarafından sağlanan 128 bit şifreleme tekniği ile güvenlik altına alınmıştır.

 nargross.com’ da güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır. Bu nedenle, nargross.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir.